Ben aldırmak, ben çıkartmak, benlerinizden kurtulun.

Benler çoğu kişi için rahatsız edicidir. Bakırköy civarında bir yer arıyorsanız, sizi kliniğimize bekliyoruz.

Kanserleşme riski bulunan benlerden kurtulmak için beklemenize gerek yok. Bu tedavinin nasıl olacağı ve ne kadara mal olacağını herkes gibi siz de merak ediyor olabilirsiniz. MVK Estetik kliniğimizde Bakırköy'de olmanın avantajı ile istediğiniz saatte randevu alabilirsiniz. Uzman doktor Op. Dr. M. Volkan Kıyak, fiyatların belirlenmesinde ben türleri, büyüklüğü, sayısı, sigorta gibi durumları değerlendirirken size aydınlatıcı bilgiler verecektir.

Ben aldırmak konusunda çeşitli tedaviler olsa da en sağlıklı ve doğru yöntem cerrahi olarka yani ameliyat ile ben çıkartma işlemidir. Cerrahi operasyon haricinde tüm estetik ben (nevus) aldırma işlemlerinde ben dokusu tahrip olur ve patalojik incelemesi yapılamaz. Yani benlerin kötü huylu mu iyi huylu mu olduğunu anlayamazsınız.

Bazı deri kanserleri ile ben görüntüsünün karışabilmesidir. Yani ben deri kanserine dönüşebilir ya da deri kanseri bir süre ben zannedilerek zaman kaybedilebilir. Şüpheli benleri mutlaka uzman doktora muayene ettirmek gerekir. Bazı deri kanserleri ben görünümünde olabilir yıllarca aşırı büyüme göstermeyebilir. Bazal hücreli kanser, özellikle güneşe maruz kalan yüz bölgelerinde daha sık görülür. Ancak lezyonun cerrahi yolla çıkarılıp patolojik olarak incelenmesi yoluyla kesin teşhis konabilir.

Muayene ve bilgilendirme için Bakırköy'deki kliniğimizden randevu alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Ben Aldırma MVK Estetik Telefon Adres Bilgisi Rinoplasti Ben Tedavisi
Tüm estetik operasyonlarda Türkiye'nin en iyi hastanelerinde maksimum konforda , emin ellerdesiniz.
YUKARI