Estetik Çene Cerrahisi

Yüzümüz her açıdan vücudumunuzun en önemli bölgesidir. Bir çok yaşamsal fonksiyonu barındırır. Çene kemikleri diğerlerinden farklı olarak üzerinde dişleri bulundurur. İstanbul Bakırköy estetik kliniğimizde bu bölgenin doğumsal-kalıtımsal-gelişimsel durumunu inceleyip hastalarımızı bilgilendiriyoruz.

Çene düzeninde değişiklikler yapılabilir. Bu değişiklikler çene törpüleme, kısa çeneleri uzatma, uzun çeneleri kısaltma gibi bir çok cerrahi müdahaleden oluşur.

Çene törpüleme ameliyatı pratikte kullanılan bir çene estetiği türüdür. Genelde uzun veya geniş çeneleri küçültmek için yapılır. Eğer çene çok uzunsa bu yöntem tercih edilmez. Tabiki en iyi kararı Bakırköy MVK Estetik klinimiğizdeki detaylı muayene sonrasında doktorunuz ile birlikte verebilirsiniz.

Çene ucu estetiği ise son dönemde çok popüler olmuştur. Yüz ile uyumu çok önemlidir. Çene ucu ameliyatı bir standart ameliyat değildir. Kişinin çene yapısı ameliyatın türünü belirler. Ameliyat ile yüz yapısına uygun bir şekilde ameliyat yapılması gerekir. Yüz estetiği olmak isteyen hastaların veya burun küçültmek isteyenlerin genelde sorunun çenede olduğunu bilmezler. Yüz estetiği olmak isteyen bir hasta için genelde çene de müdahaleler olur. Elbette kombine ameliyatlar için Op. Dr. M. Volkan Kıyak ve ekibinin detaylı değerlendirmesi sonrasında İstanbul'un en iyi hastanelerinde maksimum konforda estetik sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Muayene ve bilgilendirme için Bakırköy'deki kliniğimizden randevu alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Estetik Çene Cerrahisi MVK Estetik Telefon Adres Bilgisi
Tüm estetik operasyonlarda Türkiye'nin en iyi hastanelerinde maksimum konforda , emin ellerdesiniz.
YUKARI